UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Sewtre - Żywy twór? Raczej martwy potwór. I nie ważne co się buduje w Gdańsku, ważne co ma powstać w Elblągu. Gdańsk ma Główne Miasto odbudowane w historycznym kształcie, Elbląg czekał dziesięciolecia zanim coś zaczęło powstać na pustych trawnikach Starego Miasta. Niechże więc i tu deweloperzy i ich architekci uszanuja ducha miasta z blisko 800 letnią historią. Mam nadzieję że tak będzie w przypadku tego narożnika.

BEZ ŚCIEM proszę