UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A na drugiej opuszczonej budowie (przy ul. Kowalskiej/Przymurze/Wieżowa)będą dokańczać na ówczesnym projekcie i w XXI wieku ukończą budowę POMO. :(

ambroży

Anuluj