UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A na drugiej opuszczonej budowie (przy ul. Kowalskiej/Przymurze/Wieżowa)będą dokańczać na ówczesnym projekcie i w XXI wieku ukończą budowę POMO. :(
ambroży
A na drugiej opuszczonej budowie (przy ul. Kowalskiej/Przymurze/Wieżowa)będą dokańczać na ówczesnym projekcie i w XXI wieku ukończą budowę POMO. :(
ambroży