Wybrany wątek opinii

Trzeba mieć zerowe poczucie estetyki aby zaprojektować i zatwierdzić takie kiczowate kamienice. Jedźcie do Torunia zobaczyć jak powinny wyglądać staromiejskie kamienice.
gcvb (2020.03.13)
@gcvb - Torun nie byl zniszczony wiec nie mieli co budowac
(2020.03.13)
@gcvb - Rownież zgadzam się z tą opinią. Budynki, które maja powstać nie maj nic wspólnego ze starówką
(2020.04.23)
@gcvb - ty je masz, gdzie z takim talentem i smakiem się ukrywasz? w Toruniu?
(2020.04.24)
@gcvb - Brawo!!!
(2020.05.18)
Powrót do komentarzy