Wybrany wątek opinii
Trzeba mieć zerowe poczucie estetyki aby zaprojektować i zatwierdzić takie kiczowate kamienice. Jedźcie do Torunia zobaczyć jak powinny wyglądać staromiejskie kamienice.
Do moderacji
Odpowiedz
74
28
@gcvb - Torun nie byl zniszczony wiec nie mieli co budowac
Do moderacji
Odpowiedz
14
1
@gcvb - Rownież zgadzam się z tą opinią. Budynki, które maja powstać nie maj nic wspólnego ze starówką
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@gcvb - ty je masz, gdzie z takim talentem i smakiem się ukrywasz? w Toruniu?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@gcvb - Brawo!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0