UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tak się teraz projektuje i buduje, w Gdańsku na Nowym Mieście właśnie tak projektują czyli lekkie nawiązanie do histotycznej zabudowy, zresztą w Gdańsku na Ołowiance też takie budynki stoją, starówka musi żyć, to nie skansen tylko żywy twór, projekt jest ok, faktycznie ten jednolity dach jest blokowiskowy i tu słusznym jest postulat przeprojektowania go,
Sewtre