UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedy zacznie się zabudowa kamieniczkami nad rzeką Elbląg. I kiedy znikną rozpoczęte budowy kamieniczki i ciągnące sie latami. Co radni.


Anuluj