UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Sewtre - Żywy twór? Raczej martwy potwór. I nie ważne co się buduje w Gdańsku, ważne co ma powstać w Elblągu. Gdańsk ma Główne Miasto odbudowane w historycznym kształcie, Elbląg czekał dziesięciolecia zanim coś zaczęło powstać na pustych trawnikach Starego Miasta. Niechże więc i tu deweloperzy i ich architekci uszanuja ducha miasta z blisko 800 letnią historią. Mam nadzieję że tak będzie w przypadku tego narożnika.
BEZ ŚCIEM proszę