UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ariset - Sam sobie odpowiedziales cegla jest w Warszawie, a starowka Warszawksa to de facto Elblaska, a wiec to nasza starowke wpisali na liste unesco.
@ariset - Sam sobie odpowiedziales cegla jest w Warszawie, a starowka Warszawksa to de facto Elblaska, a wiec to nasza starowke wpisali na liste unesco.