UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To lepiej niech dalej jest dziura!!! Zmieni się prezydent, to zmieni się magistrat i wybudują prawdziwą kamienicę. Jak tak można szpecić starówkę i to w takim miejscu? Stara Wigilijna - fajne kamienice a na przeciwko takie paskudztwo??

jimii