UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie szpećcie starówki takim brzydkim klocem, właściciel powinien się bardziej postarać o estetykę tej inwestycji
Referendum2020
Nie szpećcie starówki takim brzydkim klocem, właściciel powinien się bardziej postarać o estetykę tej inwestycji
Referendum2020