Wybrany wątek opinii
Nie podoba! Gdzie jest cegła? Gdzie jest odtworzenie starych kamienic? Warszawa odtworzyła Starówkę i dziś jest ona wpisana na listę UNESCO, a u nas buduje się architektoniczne potworki. Przy dzisiejszej technologii budownictwa można stworzyć całkiem nowe wnętrza kamienic, ale elewacje w większości przypadków powinny być przedwojenne! Miasto powinno wskazać, które kamienice należy odtworzyć na zasadzie retrowersji. Wtedy nasze Stare Miasto zyska ducha.
Do moderacji
Odpowiedz
101
19
@ariset - No jak to będzie wyglądać?! Po lewej coś nowoczesnego a'la kamienica, a po prawej stare budownictwo. Popieram komentarz!
Do moderacji
Odpowiedz
16
0
@ariset - Sam sobie odpowiedziales cegla jest w Warszawie, a starowka Warszawksa to de facto Elblaska, a wiec to nasza starowke wpisali na liste unesco.
Do moderacji
Odpowiedz
14
1
Tylko pojęcie retro wersji ,im nie znane !
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@ariset - a potem bedziemy odtwarzac atak artyleryjski z 45,jak ma byc zgodnie z historią to po całosci
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@ariset - Uwielbiam czytac takie opinie. Czlowieku, nie masz zielonego pojecia o tym co piszesz. Nasza retrowersja starowki, o ile wiesz co to znaczy, jest unikatowa na skale swiatowa i zachwyca najwieksze umysly urbanistyczno architektoniczne tego swiata. Dlatego radze Ci doucz sie trochę.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Kommandos - Bloki stawiają a ty piszesz o retrowersj.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1