UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To lepiej niech dalej jest dziura!!! Zmieni się prezydent, to zmieni się magistrat i wybudują prawdziwą kamienicę. Jak tak można szpecić starówkę i to w takim miejscu? Stara Wigilijna - fajne kamienice a na przeciwko takie paskudztwo??
jimii