UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ariset - No jak to będzie wyglądać?! Po lewej coś nowoczesnego a'la kamienica, a po prawej stare budownictwo. Popieram komentarz!

Ploterek

Anuluj