UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ariset - No jak to będzie wyglądać?! Po lewej coś nowoczesnego a'la kamienica, a po prawej stare budownictwo. Popieram komentarz!
Ploterek
@ariset - No jak to będzie wyglądać?! Po lewej coś nowoczesnego a'la kamienica, a po prawej stare budownictwo. Popieram komentarz!
Ploterek