Wybrany wątek opinii

Do gościa, co napisał "ja też mieszkam na wsi i u mnie powietrze jest czyste "Pewnie mieszkasz tam od urodzenia i do smrodu i syfu jesteś przyzwyczajony.
(2020.03.05)
smród to jest w mieście od spalin.
(2020.03.05)
Powrót do komentarzy