Wybrany wątek opinii
Do gościa, co napisał "ja też mieszkam na wsi i u mnie powietrze jest czyste "Pewnie mieszkasz tam od urodzenia i do smrodu i syfu jesteś przyzwyczajony.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
smród to jest w mieście od spalin.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0