UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żeby zobaczyć kawałek lasu w Holandii musiałem zapłacić za bilet wstępu do parku narodowego co brzmi dumnie A okazało się bardzo kiepskim laskiem . Naszą Bazantarnia to przy tym jak Puszcza Bialowieska .


Anuluj