UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żeby zobaczyć kawałek lasu w Holandii musiałem zapłacić za bilet wstępu do parku narodowego co brzmi dumnie A okazało się bardzo kiepskim laskiem . Naszą Bazantarnia to przy tym jak Puszcza Bialowieska .
Żeby zobaczyć kawałek lasu w Holandii musiałem zapłacić za bilet wstępu do parku narodowego co brzmi dumnie A okazało się bardzo kiepskim laskiem . Naszą Bazantarnia to przy tym jak Puszcza Bialowieska .