UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszam na wsi i muszę powiedzieć, że diametralnie się zmieniło przez ostatnie 10 lat, oczywiście na gorsze. Dlatego nikt nie musi mnie przekonywać, że tak słodko jest w Polsce. Nie wiem, czy nie oglądacie telewizji jak Polska jest skażona, jeżeli chodzi o glebę (nielegalne składowanie substancji chemicznych agresywnych i trujących ), to tylko, co wiemy to przeraża. Powietrze mamy najbardziej zanieczyszczone w Europie. I tak można by było jeszcze długo pisać.