UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do gościa, co napisał "ja też mieszkam na wsi i u mnie powietrze jest czyste "Pewnie mieszkasz tam od urodzenia i do smrodu i syfu jesteś przyzwyczajony.


Anuluj