Wybrany wątek opinii
Decyduje, bo to miasto wojewódzkie, tak samo jak Warszawa decyduje o tym jakie pieniądze obowiązują w Elblągu, a nie Elbląg. Jak Elbląg będzie województwem to wtedy sam będzie decydować, ale jak będzie w obecnym województwie czy w pomorskim, to nie może o tym decydować.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
To goowno nie miasto wojewódzkie,decyduje chyba sejmik województwa.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
A kto ma najwięcej głosów w sejmiku? Wydedukuj to sobie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
A jak zaleje Elbląg i okolice to kto poniesie odpowiedzialność?Miasto wojewódzkie?Ono powinno być dla nas,a nie odwrotnie,uważam że całe Żuławy,te Wielkie,Gdańskie i Elbląskie,powinny być w jednym województwie,agromiasteczko jest wysoko i daleko,to nie ta bajka,dlatego uważam że Elbląg wraz z powiatem,powinny znaleźć się w pomorskim.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0