Wybrany wątek opinii

Mieszam na wsi i muszę powiedzieć, że diametralnie się zmieniło przez ostatnie 10 lat, oczywiście na gorsze. Dlatego nikt nie musi mnie przekonywać, że tak słodko jest w Polsce. Nie wiem, czy nie oglądacie telewizji jak Polska jest skażona, jeżeli chodzi o glebę (nielegalne składowanie substancji chemicznych agresywnych i trujących ), to tylko, co wiemy to przeraża. Powietrze mamy najbardziej zanieczyszczone w Europie. I tak można by było jeszcze długo pisać.
(2020.03.04)
To sobie mieszkaj, ja też mieszkam na wsi i u mnie powietrze jest czyste. U mnie nic nie składują, bo wszędzie są pola i lasy.
(2020.03.04)
Bzdury.
(2020.03.05)
Powrót do komentarzy