UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jak zaleje Elbląg i okolice to kto poniesie odpowiedzialność?Miasto wojewódzkie?Ono powinno być dla nas,a nie odwrotnie,uważam że całe Żuławy,te Wielkie,Gdańskie i Elbląskie,powinny być w jednym województwie,agromiasteczko jest wysoko i daleko,to nie ta bajka,dlatego uważam że Elbląg wraz z powiatem,powinny znaleźć się w pomorskim.


Anuluj