UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to gdzie ich te lasy u nas w 1 województwie to jest więcej drzew jak w całej Holandii, a drzewa właśnie wyłapują zanieczyszczenia i pochłaniają CO2, a w Holandii to dopiero powietrze zatrute metanem i CO2, bo tam jest najwięcej przypadających krów na 1 ha na świecie, a wody zatrute azotem.