A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja bym chciał żeby zbudowali Tesko polo market itd.
Market nowy, ,Polo Zenek".
Hurra!! Mamy następny market. Duński market. Hurra Duńczycy się cieszą. Jesteśmy za głupi by sami handlować w sklepie. Bliższy nam duży szpadelek jak mały handelek. Nawet mały. Elblążanie do roboty, ładować na półki, do kas marsz!
@John - Przeciez sa w Elblagu fabryki, czemu pan sie mija z prawda?
Proponuję budowę Swietlicy Srodowiskowej im. Zenona Martyniuka.
jak widać Polacy "lubią"być dy#ani w 4 litery, i jeszcze się uśmiechają, że będą mogli zakupy wózkiem tam zrobić i zaparkować pięknie swoim złomem z zachodu. .. nie wiem, czy jest nadzieja dla tego kraju?
Jedno jest pewne, dla ciebie juz nie ma.
Market po przetłumaczeniu na polski to rynek panie redaktorku a więc jak chcesz już używać języków obcych to się doucz. Rozumiem że chodzi o superstore czyli następny moloch ze śmieciowym jedzeniem Czemu w tym mieście czerpiemy tylko głupie pomysły z zagranicy
Winien w tym miejscu powstać Zuławski Ogród Pamięci - i w nim Pomniki wszystkich Prezydentów Elbląga.
Te molochy mają dar przekonywania urzędników z wschodniej Europy