144
27.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja bym chciał żeby zbudowali Tesko polo market itd.
Jabbshhs (2020.02.27)
Market nowy, ,Polo Zenek".
(2020.02.27)

info

14  
  2
Hurra!! Mamy następny market. Duński market. Hurra Duńczycy się cieszą. Jesteśmy za głupi by sami handlować w sklepie. Bliższy nam duży szpadelek jak mały handelek. Nawet mały. Elblążanie do roboty, ładować na półki, do kas marsz!
Blumenbauer (2020.02.27)
@John - Przeciez sa w Elblagu fabryki, czemu pan sie mija z prawda?
(2020.02.27)
Proponuję budowę Swietlicy Srodowiskowej im. Zenona Martyniuka.
(2020.02.27)

info

20  
  5
jak widać Polacy "lubią"być dy#ani w 4 litery, i jeszcze się uśmiechają, że będą mogli zakupy wózkiem tam zrobić i zaparkować pięknie swoim złomem z zachodu. .. nie wiem, czy jest nadzieja dla tego kraju?
(2020.02.27)
Jedno jest pewne, dla ciebie juz nie ma.
(2020.02.27)
Market po przetłumaczeniu na polski to rynek panie redaktorku a więc jak chcesz już używać języków obcych to się doucz. Rozumiem że chodzi o superstore czyli następny moloch ze śmieciowym jedzeniem Czemu w tym mieście czerpiemy tylko głupie pomysły z zagranicy
Z i e l a r z (2020.02.27)
Winien w tym miejscu powstać Zuławski Ogród Pamięci - i w nim Pomniki wszystkich Prezydentów Elbląga.
(2020.02.27)
Te molochy mają dar przekonywania urzędników z wschodniej Europy
Z i e l a r z (2020.02.27)