144
27.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Park Jurajski do już w całym EG jest.PGR
PGR (2020.02.27)
@Z i e l a r z - Zawsze mozesz sie wyprowadzic. Emigracja to szansa
(2020.02.27)
Kołchozy raczej , nie fabryki!!! A to różnica
Ormo (2020.02.27)
Lewiatana chcą wykończyć!!!!
Komuna (2020.02.27)
Niech cię tam zatrudnią i nic Ci nie płacą , później się chwal ,że darmo robisz ,gdy inni Cię doją .
Dojne czasy (2020.02.27)
W końcu Netto w Elblągu nie trzeba do Pasłęka jeździć ????
Fan Netto (2020.02.27)

info

13  
  8
@Z i e l a r z - A nie markt?
poliglotazellbąga (2020.02.27)
Zarządcę tam umieścić nie pilnuje tych pomników , zrobi coś pożytecznego dla poprzedników, dać mu do pomocy straż miejska w końcu będzie pożytek z tych wszystkich kosztów .
Saddam (2020.02.27)
W końcu Netto w Elblągu nie trzeba do Pasłęka jeździć ????
Fan Netto (2020.02.27)

info

5  
  12
Polo Market , Netto to w małym Pasłęku mają
(2020.02.27)