A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Park Jurajski do już w całym EG jest.PGR
@Z i e l a r z - Zawsze mozesz sie wyprowadzic. Emigracja to szansa
Kołchozy raczej , nie fabryki!!!
A to różnica
Lewiatana chcą wykończyć!!!!
Niech cię tam zatrudnią i nic Ci nie płacą , później się chwal ,że darmo robisz ,gdy inni Cię doją .
W końcu Netto w Elblągu nie trzeba do Pasłęka jeździć ????
@Z i e l a r z - A nie markt?
Zarządcę tam umieścić nie pilnuje tych pomników , zrobi coś pożytecznego dla poprzedników, dać mu do pomocy straż miejska w końcu będzie pożytek z tych wszystkich kosztów .
W końcu Netto w Elblągu nie trzeba do Pasłęka jeździć ????
Polo Market , Netto to w małym Pasłęku mają