Wybrany wątek opinii
jak widać Polacy "lubią"być dy#ani w 4 litery, i jeszcze się uśmiechają, że będą mogli zakupy wózkiem tam zrobić i zaparkować pięknie swoim złomem z zachodu. .. nie wiem, czy jest nadzieja dla tego kraju?
Do moderacji
Odpowiedz
25
7
Jedno jest pewne, dla ciebie juz nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
10
4
Te molochy mają dar przekonywania urzędników z wschodniej Europy
Do moderacji
Odpowiedz
9
3