Wybrany wątek opinii

jak widać Polacy "lubią"być dy#ani w 4 litery, i jeszcze się uśmiechają, że będą mogli zakupy wózkiem tam zrobić i zaparkować pięknie swoim złomem z zachodu. .. nie wiem, czy jest nadzieja dla tego kraju?
(2020.02.27)
Jedno jest pewne, dla ciebie juz nie ma.
(2020.02.27)
Te molochy mają dar przekonywania urzędników z wschodniej Europy
Z i e l a r z (2020.02.27)
Powrót do komentarzy