Wybrany wątek opinii

Winien w tym miejscu powstać Zuławski Ogród Pamięci - i w nim Pomniki wszystkich Prezydentów Elbląga.
(2020.02.27)
Zarządcę tam umieścić nie pilnuje tych pomników , zrobi coś pożytecznego dla poprzedników, dać mu do pomocy straż miejska w końcu będzie pożytek z tych wszystkich kosztów .
Saddam (2020.02.27)
Jest jeszcze jeden teren po drugiej stronie ulicy - też byłe ogrodnictwo. Może jeszcze jeden market albo fajny plac zabaw (* już ta bawią się dzieci - kiedy pierwszy wypadek????
Mucha (2020.02.28)
Powrót do komentarzy