Wybrany wątek opinii
Winien w tym miejscu powstać Zuławski Ogród Pamięci - i w nim Pomniki wszystkich Prezydentów Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
14
3
Zarządcę tam umieścić nie pilnuje tych pomników , zrobi coś pożytecznego dla poprzedników, dać mu do pomocy straż miejska w końcu będzie pożytek z tych wszystkich kosztów .
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Jest jeszcze jeden teren po drugiej stronie ulicy - też byłe ogrodnictwo. Może jeszcze jeden market albo fajny plac zabaw (* już ta bawią się dzieci - kiedy pierwszy wypadek????
Do moderacji
Odpowiedz
3
0