UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hurra!! Mamy następny market. Duński market. Hurra Duńczycy się cieszą. Jesteśmy za głupi by sami handlować w sklepie. Bliższy nam duży szpadelek jak mały handelek. Nawet mały. Elblążanie do roboty, ładować na półki, do kas marsz!

Blumenbauer

Anuluj