Wybrany wątek opinii
Brawo Elbląg, brawo !
My nie potrzebujemy fabryk bo nie ma w tym mieście młodych.
My chcemy sklepy, dużo sklepów, dużo aptek, dużo banków.
Podpisany Emeryt Jan
Do moderacji
Odpowiedz
39
6
@John - Przeciez sa w Elblagu fabryki, czemu pan sie mija z prawda?
Do moderacji
Odpowiedz
7
7