Wybrany wątek opinii

Brawo Elbląg, brawo ! My nie potrzebujemy fabryk bo nie ma w tym mieście młodych. My chcemy sklepy, dużo sklepów, dużo aptek, dużo banków. Podpisany Emeryt Jan
John (2020.02.27)
@John - Przeciez sa w Elblagu fabryki, czemu pan sie mija z prawda?
(2020.02.27)
Powrót do komentarzy