Wybrany wątek opinii
Ja bym chciał żeby zbudowali Tesko polo market itd.
Do moderacji
Odpowiedz
6
9
Niech cię tam zatrudnią i nic Ci nie płacą , później się chwal ,że darmo robisz ,gdy inni Cię doją .
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Tesco powoli wycofuje się z Polski więc na to nie licz ????
Do moderacji
Odpowiedz
0
0