Wybrany wątek opinii

Ja bym chciał żeby zbudowali Tesko polo market itd.
Jabbshhs (2020.02.27)
Niech cię tam zatrudnią i nic Ci nie płacą , później się chwal ,że darmo robisz ,gdy inni Cię doją .
Dojne czasy (2020.02.27)
Tesco powoli wycofuje się z Polski więc na to nie licz ????
Bigt (2020.03.01)
Powrót do komentarzy