UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak widać Polacy "lubią"być dy#ani w 4 litery, i jeszcze się uśmiechają, że będą mogli zakupy wózkiem tam zrobić i zaparkować pięknie swoim złomem z zachodu. .. nie wiem, czy jest nadzieja dla tego kraju?


Anuluj