UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo Elbląg, brawo ! My nie potrzebujemy fabryk bo nie ma w tym mieście młodych. My chcemy sklepy, dużo sklepów, dużo aptek, dużo banków. Podpisany Emeryt Jan
John
Brawo Elbląg, brawo ! My nie potrzebujemy fabryk bo nie ma w tym mieście młodych. My chcemy sklepy, dużo sklepów, dużo aptek, dużo banków. Podpisany Emeryt Jan
John