UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo Elbląg, brawo ! My nie potrzebujemy fabryk bo nie ma w tym mieście młodych. My chcemy sklepy, dużo sklepów, dużo aptek, dużo banków. Podpisany Emeryt Jan

John

Anuluj