UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tak właśnie się daje d. .. czyć przez korporacje. .. jasne, niech kasa z tego miasta i kraju wypływa jeszcze większym strumieniem przez Kajmany do tych smutnych korpo-miliarderów, wspierajmy ich, a co - nie stać nas ?!?!; )))))

PolskaAnarchista