A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Guminiak nie chce kibiców. Nie chce piłki seniorskiej. Ceny biletów to kosmos. Na mecze o nic. Nie dziwota, że przychodzi max kilkaset osób.
Jeb*ć ciebie idioto
Ty ciągle marudzisz we wszystkim już mnie w k , denerwujesz
Jaka wzmocniona Arka zawodnikami 1 zespołu...Jak dziś Arka.grała mecz o życie Rakowem więc nie sądze żeby oddali zawodników z.1 zespołu na mecz z Olimpią...hehe Portel nie siejcie propagandy...
Jeżeli jak piszesz Arka grała dziśiaj mecz z Rakowem o życie.To spieszę cię poinformować ,że już zdechła
Siedmiu zawodników sprowadzonych do pierwszego zespołu Arki, którzy na tą chwile nie łapią się do jedynki lub z różnych względów nie mogą w niej grać. Tym wszystkim którzy marudzą, że przegraliśmy z IV ligowcem radziłbym najpierw przyjść i obejrzeć sparing a dopiero później zabierać głos.
Jesteś w stanie wymienić tych siedmiu zawodników? Dla portelu to za trudne. Kibice chcieliby się dowiedzieć z kim tak naprawdę Olimpia przegrała. Nie zapomnij dodać ilości minut jakie spędzili na boiskach ekstraklasy. To, że ktoś jest w kadrze Igo zespołu, to nie wszystko. Ważne ile i gdzie gra. Arka ma pewnie wpisane do Iszej drużyny ze 40 nazwisk, a wczorajszego składu gdynian nie ma nawet na 90minut. Zaklinanie rzeczywistości trwa. A prawda jest taka, że wypada dwóch podstawowych - Szupryt i Cypryjczyk i nikogo w to miejsce się nie kontraktuje.
Co robi. Najpierw zamknał trybunę prostą a teraz po meczach z GKSem i Resovią zamknie też trybunę łuk bo tłumaczą to podobno niską frekwencją. To ja się pytam co robi zarząd žeby przyciągnąć więcej kibiców na mecze?
@zaklinacz. Trzeba było przyjść na sparing to byś zobaczył kto grał. Nie byłeś, nie widziałeś ale wiesz najlepiej i co najśmieszniejsze krytykujesz tych co byli twierdząc, że piszą głupoty. Gdyby chciało ci ruszyć cztery litery i pofatygować się miałbyś okazję porozmawiac z Sobierajem i od niego z pierwszej ręki dowiedzieć się kto grał w Arce.
Guminiak przestan pisac komentarze. Chlopcy po 19, 20 lat. Hahahahaha