UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Siedmiu zawodników sprowadzonych do pierwszego zespołu Arki, którzy na tą chwile nie łapią się do jedynki lub z różnych względów nie mogą w niej grać. Tym wszystkim którzy marudzą, że przegraliśmy z IV ligowcem radziłbym najpierw przyjść i obejrzeć sparing a dopiero później zabierać głos.


Anuluj