UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Siedmiu zawodników sprowadzonych do pierwszego zespołu Arki, którzy na tą chwile nie łapią się do jedynki lub z różnych względów nie mogą w niej grać. Tym wszystkim którzy marudzą, że przegraliśmy z IV ligowcem radziłbym najpierw przyjść i obejrzeć sparing a dopiero później zabierać głos.