UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Guminiak nie chce kibiców. Nie chce piłki seniorskiej. Ceny biletów to kosmos. Na mecze o nic. Nie dziwota, że przychodzi max kilkaset osób.
Remyk
Guminiak nie chce kibiców. Nie chce piłki seniorskiej. Ceny biletów to kosmos. Na mecze o nic. Nie dziwota, że przychodzi max kilkaset osób.
Remyk