UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Guminiak nie chce kibiców. Nie chce piłki seniorskiej. Ceny biletów to kosmos. Na mecze o nic. Nie dziwota, że przychodzi max kilkaset osób.

Remyk

Anuluj