UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co robi. Najpierw zamknał trybunę prostą a teraz po meczach z GKSem i Resovią zamknie też trybunę łuk bo tłumaczą to podobno niską frekwencją. To ja się pytam co robi zarząd žeby przyciągnąć więcej kibiców na mecze?