UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@zaklinacz. Trzeba było przyjść na sparing to byś zobaczył kto grał. Nie byłeś, nie widziałeś ale wiesz najlepiej i co najśmieszniejsze krytykujesz tych co byli twierdząc, że piszą głupoty. Gdyby chciało ci ruszyć cztery litery i pofatygować się miałbyś okazję porozmawiac z Sobierajem i od niego z pierwszej ręki dowiedzieć się kto grał w Arce.