UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaka wzmocniona Arka zawodnikami 1 zespołu...Jak dziś Arka.grała mecz o życie Rakowem więc nie sądze żeby oddali zawodników z.1 zespołu na mecz z Olimpią...hehe Portel nie siejcie propagandy...

sasuad

Anuluj