UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Siedmiu zawodników sprowadzonych do pierwszego zespołu Arki, którzy na tą chwile nie łapią się do jedynki lub z różnych względów nie mogą w niej grać. Tym wszystkim którzy marudzą, że przegraliśmy z IV ligowcem radziłbym najpierw przyjść i obejrzeć sparing a dopiero później zabierać głos.