A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dokladnie
Tak jestem. Na stronie Arki jest ich skład. Grało naprawdę kilku piłkarzy z 1 zespołu plus najlepsi z rezerw. Jak na nasze warunki mieli przyzwoity skład. My tyle minut na boiskach ekstraklasy i 1 ligi nie mamy.