22
22.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dokladnie
Kibic OE (2020.02.23)
Tak jestem. Na stronie Arki jest ich skład. Grało naprawdę kilku piłkarzy z 1 zespołu plus najlepsi z rezerw. Jak na nasze warunki mieli przyzwoity skład. My tyle minut na boiskach ekstraklasy i 1 ligi nie mamy.
Acides (2020.02.26)