UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co robi. Najpierw zamknał trybunę prostą a teraz po meczach z GKSem i Resovią zamknie też trybunę łuk bo tłumaczą to podobno niską frekwencją. To ja się pytam co robi zarząd žeby przyciągnąć więcej kibiców na mecze?