UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co robi. Najpierw zamknał trybunę prostą a teraz po meczach z GKSem i Resovią zamknie też trybunę łuk bo tłumaczą to podobno niską frekwencją. To ja się pytam co robi zarząd žeby przyciągnąć więcej kibiców na mecze?


Anuluj