UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a po co mamy kupować polski węgiel po 1200zł jak możemy mieć ruski duzo lepszy za 350 wkońcu węgiel polski będziemy kupować na kg juz biedni ludzie kupują na worki bo ich nie stać a górnicy chcą zarabiac po 10 tys


Anuluj