UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

za strajk i tak wszyscy zapłaca podniosą strajkujacym a my zapłacimy za droższe bilety tak było zawsze obecnie podniesli górnikom a wegiel to teraz będzie chyba po 1500zł ruskiego nie chcą bo kosztuje 350zł tona taka jest nasza gospodarka


Anuluj