Wybrany wątek opinii
Może utworzyć wydarzenie na Facebooku odnośnie spotkanie 23.02 o 14 przy zajezdni? I zaprosić ludzi do owego wydarzenia? Taka forma na pewno dotrze do większej ilości ludzi :)
Do moderacji
Odpowiedz
16
2
Popieram ,dobry pomysł????????????????
Do moderacji
Odpowiedz
12
1