Wybrany wątek opinii

Może utworzyć wydarzenie na Facebooku odnośnie spotkanie 23.02 o 14 przy zajezdni? I zaprosić ludzi do owego wydarzenia? Taka forma na pewno dotrze do większej ilości ludzi :)
Gość 43 (2020.02.20)
Popieram ,dobry pomysł????????????????
(2020.02.20)
Powrót do komentarzy