UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

za strajk i tak wszyscy zapłaca podniosą strajkujacym a my zapłacimy za droższe bilety tak było zawsze obecnie podniesli górnikom a wegiel to teraz będzie chyba po 1500zł ruskiego nie chcą bo kosztuje 350zł tona taka jest nasza gospodarka