UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chory kraj,chory PiS.Górnicy dostali 6% podwżki chociaż polskiego węgla nikt nie chce i zalegają na hałdach miliony ton to nadal miliony ton sprowadzają z Rosji.Zadłóżenie i strata państwowej spółki to 500 milionów ztotych i rośnie,ta bańka wkońcu pęknie ale tak że nie będzie czego zbierać.Strajkujcie sobie a wasz strajk elblążanie mają w Dudzie...pies z kulawą nogą tam nie przyjdzie,taki mamy klimat.


Anuluj