Wybrany wątek opinii

za strajk i tak wszyscy zapłaca podniosą strajkujacym a my zapłacimy za droższe bilety tak było zawsze obecnie podniesli górnikom a wegiel to teraz będzie chyba po 1500zł ruskiego nie chcą bo kosztuje 350zł tona taka jest nasza gospodarka
(2020.02.20)
Polecam to zmienić przy wyborach i zajrzeć na kanał "Media narodowe". Takich rzeczy nie dowiesz się z tv.
Antysemita (2020.02.21)
Powrót do komentarzy