Wybrany wątek opinii
za strajk i tak wszyscy zapłaca podniosą strajkujacym a my zapłacimy za droższe bilety tak było zawsze obecnie podniesli górnikom a wegiel to teraz będzie chyba po 1500zł ruskiego nie chcą bo kosztuje 350zł tona taka jest nasza gospodarka
Do moderacji
Odpowiedz
11
10
Polecam to zmienić przy wyborach i zajrzeć na kanał "Media narodowe". Takich rzeczy nie dowiesz się z tv.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0