UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może utworzyć wydarzenie na Facebooku odnośnie spotkanie 23.02 o 14 przy zajezdni? I zaprosić ludzi do owego wydarzenia? Taka forma na pewno dotrze do większej ilości ludzi :)

Gość 43

Anuluj