A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czemu tak up[orczywie sie trzyma ten ZKM, ktory generuje tylko koszty?Bo kolesie by nie mieli pracy po znajomosci. Zlikwidowac ZKM, ktory generuje tylko koszty, nie kupowac nowych komputerkow dla biurw z UM, 500 tysi zostanie w kasie miasta do przeznaczenia na tramwaje, sprzedac super bryke prezia, 100 tysi wpadnie, na tramwaje, zlikwidowac vice, jeden wystarczy i kasa jest?Jest.
Wnioski nasuwają się same ,podwyżka plac uzasadniona dla rządzących. Natychmiastowa wymiana calego taboru, konstale na zlomowisko. Natucgmiadtoea rizbudoea tras tramwajowych o nowe ulice i dzielnice. Dotarło watpimy. BETON MA SIE DOBRZE .
Wnioski nasuwają się same ,podwyżka plac uzasadniona dla rządających . Natychmiastowa wymiana calego taboru, konstale na zlomowisko. Natychmiastowa rozbudowa tras tramwajowych o nowe ulice i dzielnice. Dotarło watpimy. BETON MA SIE DOBRZE .
No to chyba PO wraz z nowym wice "wdepnęło w odpowiednim momencie "? Ten nowy pakiet programowy będzie zapewne kojarzony właśnie z tym faktem, czy to już po elbląskich tramwajach? I nie ma odważnego. .. ?
Za duża biurokracja w tak małym zakładzie T E.
Walczycie O dobra sprawę godne życie i godna place. Trzymamy kciuki. Wygracie .
Prezydent miasta powinien w końcu publicznie odpowiedzieć na pytanie po co ten ZKM, jakie miasto ponosi w związku z jego istnieniem koszty i dlaczego w Elblągu nie ma jednej komunalnej firmy komunikacyjnej.
Apeluje do mieszkańców miasta Elbląga ,wesprzyj my załogę strajkującą TE, że nam też zależy żeby godnie zarabiali i jeździli nowoczesnymi tramwajami ,spotkajmy się w niedzielę na Browarnej . Elblążanie z wami.
A co ma do powiedzenia pan radny "najbardziej zapracowany"Balbuza jako szef ds gospodarczych?
Komuniści nie zaorali TE,a zrobi to Słupnik. Okupant olsztyński.