UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wnioski nasuwają się same ,podwyżka plac uzasadniona dla rządających . Natychmiastowa wymiana calego taboru, konstale na zlomowisko. Natychmiastowa rozbudowa tras tramwajowych o nowe ulice i dzielnice. Dotarło watpimy. BETON MA SIE DOBRZE .