UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wnioski nasuwają się same ,podwyżka plac uzasadniona dla rządających . Natychmiastowa wymiana calego taboru, konstale na zlomowisko. Natychmiastowa rozbudowa tras tramwajowych o nowe ulice i dzielnice. Dotarło watpimy. BETON MA SIE DOBRZE .


Anuluj