UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wnioski nasuwają się same ,podwyżka plac uzasadniona dla rządzących. Natychmiastowa wymiana calego taboru, konstale na zlomowisko. Natucgmiadtoea rizbudoea tras tramwajowych o nowe ulice i dzielnice. Dotarło watpimy. BETON MA SIE DOBRZE .